Астенічний синдром (астенія)

Астенічний синдром (астенія)

Астенічний синдром (астенія) – стан, який виникає після надмірних фізичних, психічних або розумових навантажень, при неправильному чергуванні роботи і відпочинку, систематичному недосипанні, адаптації до нових кліматичних умов і зміни часових поясів, у спортсменів.

У зв’язку зі збільшенням психогенних навантажень в житті сучасної людини відзначається зростання частоти астенічних розладів, в літературі астенічний синдром описується як синдром менеджера.

Астенія також може супроводжувати багато інфекційних захворювань (ГРВІ, грип, харчові токсикоінфекції, вірусний гепатит, туберкульоз та ін.), cоматичні захворювання, післяпологовий, посттравматичний і післяопераційний період.

Стомлюваність — найпоширеніший прояв астенії. Поряд з підвищеною втомою спостерігається:

  • загальна слабкість;
  • підвищена дратівливість або навпаки млявість;
  • підвищена чутливість;
  • розлад сну (труднощі засинання, поверхневий сон);
  • зниження психічної і фізичної працездатності;
  • емоційна нестійкість, вегетативні порушення.
БЕТАРГІН — заряджає енергією
і надає сил!
Завдяки командній роботі аргініну і бетаїну,
БЕТАРГІН сприяє:

Стимуляції синтезу енергії та усунення астенічних проявів при підвищених психічних і фізичних навантаженнях, а також в період одужання.

Поліпшенню мікроциркуляції в життєво важливих органах і поліпшенню їх функціонування.

Посиленню синтезу білку і підвищенню витривалості при фізичних навантаженнях.

Рекомендований режим прийому

ico-a1

Вміст 1 стіку або 1 скляного контейнера Бетаргіна розвести в ½ склянки (100 мл) питної води кімнатної температури і приймати після їди 2-3 рази на добу.

Питання і відповіді
Добрий день.

Скажіть, яка доза Бетаргіна для захисту печінки при проходженні протитуберкульозної терапії? І чи достатньо одного Бетаргіна? Світлана, 21.08.17

Добридень!

Бетаргін як гепатопротектор рекомендовано приймати по 1 ампулі/саше 3 рази в день. Щодо прийому інших препаратів проконсультуйтеся зі своїм лікарем. Будьте здорові!

Бетаргін повернув мене до життя. У мене гастрит, панкреатит, стеатоз печінки (БУВ). Я просто не хотіла б його кидати. Скільки його максимально можна вживати без шкоди для здоров’я? Олена, 07.08.17
Добридень!

Рекомендується приймати Бетаргін курсами до 3-х місяців з перервами в кілька місяців. Будьте здорові!

Корисні статті​

Діагностика і лікування ацетонемічного синдрому

Ацетонемічний синдром у дітей – патологічний стан організму, що виявляється симптомокомплексом і характеризується порушенням обмінних процесів. Гранично допустимі концентрації кетонових тіл перевищуються, що викликає проблеми… Читати докладніше
All articles loaded
No more articles to load