Ідеальний супутник для яскравої осені!

Для багатьох осінь – час дощів і похмурої погоди, час застуд і загострень хвороб, час депресії і втоми. Взагалі не весело …
Щоб осінній сезон був набагато позитивніше і енергійніше, давайте подбаємо про себе, підтримаємо і зміцнимо свій організм. Ідеальний помічник на цьому шляху – комплекс Бетаргін, до складу якого входять важливі амінокислоти аргінін і бетаїн, а також цитрат-іони.
Цей французький продукт призначений, в першу чергу, для покращення роботи найважливіших органів – серця і печінки, дозволяє забезпечувати всі системи киснем, а значить, енергією.

Бетаргін також сприяє швидкому і комплексному очищенню від токсинів, що значно покращує загальне самопочуття, прибирає астенія.

Іони цитрату покращують травлення, що особливо важливо в осінній сезон, коли відбувається зміна раціону.

Незамінний Бетаргін і для тих, хто стежить за своєю фігурою круглий рік, а не тільки влітку. Бетаїн в його складі сприяє розщепленню жирів в клітинах печінки і нормалізації метаболізму, а аргінін профілактує старіння судин, знижує рівень холестерину, допомагає зберегти м’язову масу.

Варто згадати і про косметичні ефекти Бетаргіна

Аргінін сприяє поліпшенню мікроциркуляції, за рахунок чого шкіра набуває більш здоровий вигляд. Косметична дія доповнює бетаїн, який утримує вологу в клітинах і нормалізує жировий баланс шкіри.

Бетаргін допоможе підтримати внутрішнє і зовнішнє здоров’я нашого безцінного організму, а значить – продовжити молодість!

Яскравої і веселої Вам осені!

Інші цікаві статті

Все про атеросклероз

Атеросклероз — серйозне хронічне захворювання, яке супроводжується ураженням судинних стінок. На них відкладаються бляшки холестерину, мають вигляд характерного нальоту. В результаті стінки ущільнюються, стають менш… Читати докладніше
All articles loaded
No more articles to load