Як Бетаргін перемагає похмільний синдром?

— Доброго ранку, Емі!

— З великою впевненістю можу сказати, що воно не добре.

— А що так? Зневоднення? Головний біль? Нудота? Сором?

Теорія великого вибуху (The Big Bang Theory)
Похмілля: рот набитий обгорілими метеликами, таке відчуття, немов цілу ніч проходив на очних яблуках…

Ну, що ж, буває... Після чого похмільний синдром з'являється і як ми його дізнаємося — не секрет. А якщо таке буває, тоді Вам терміново потрібно дізнатися дещо важливе: що ж на самій справі твориться в нашому організмі після вживання спиртного і як від цього захиститися?

Лоренс Даррелл. Бальтазар


Що відбувається в організмі при похмільному синдромі?


Дисбаланс рідини.
Часто пишуть про зневоднення при похміллі, коли людину мучить спрага. Насправді при похміллі людина страждає не від зневоднення, а від нестачі об’єму циркулюючої крові. Води ж в організмі в цілому зазвичай багато, іноді навіть занадто: людина з похмілля часто страждає від набряків.
Порушення обміну речовин.
Борючись з алкоголем і викликаним ним отруєнням, організм витрачає безліч вітамінів, макро- і мікроелементів. На другий і третій день прийому спиртного організм страждає від нестачі вітамінів. Також ацетальдегід (продукт розпаду алкоголю) не дає клітинам нормально виконувати знешкоджують функції, через що накопичуються додаткові токсини.
Порушення кислотно-лужного балансу (ацидоз).
Через нього з ранку людину нудить і частішає дихання. Викликано це тим, що продукти розкладання алкоголю є в основному кислими: ацетальдегід, оцтова кислота, молочна кислота.
Токсична дія на клітини мозку.
В результаті хімічного впливу алкоголю і ацетальдегіду на наступний ранок нервова система стає надчутливої. Тому навіть нормальний світло і звук викликають біль, як якщо б все було надто яскравим або гучним.
Порушення сну.
Алкоголь заважає виникненню так званих фаз «швидкого сну» у сплячого. А саме в ці періоди людина набирається нових сил. Без них виспатися неможливо. Тому, навіть після звичних 8-9 годин сну, якщо лягати спати п’яним, людина не висипається.

Як же Бетаргін перемагає похмільний синдром?

Бетаргін (аргінін+бетаїн) запобігає і усуває симптоми інтоксикації алкоголем і захищає печінку від його шкідливого впливу:

Аргінін сприяє подвійний захист при алкогольній інтоксикації: знешкодження продуктів розпаду алкоголю і швидкому виведенню кінцевих метаболітів з організму.

Бетаїн покращує роботу клітин печінки, виводить жир з гепатоцитів, який накопичується в клітинах печінки при регулярному вживанні алкоголю.

Детоксикаційна дія Бетаргіну.

Швидко і ефективно захищає печінку від шкідливої дії алкоголю і медикаментів.
Усуває похмільний синдром: головний біль, сухість у роті, слабкість.
Швидко зменшує симптоми інтоксикації: нудоту, металевий присмак у роті, озноб.

Інші цікаві статті

Чому важливий тонус судин

Тонус судин — від чого залежить, як підвищити Нормальна робота серцево-судинної системи – запорука відмінного здоров’я. Вона відповідає за харчування внутрішніх органів, обмін речовин, відновлює судинний кровообіг.… Читати докладніше

Токсини? Хто це?

Ми сьогодні вже прийшли до розуміння, що потрібно правильно харчуватися, позбавлятися від шкідливих звичок, займатися спортом, щоб бути довше молодим, здоровим, бути в формі, повним… Читати докладніше

Все про атеросклероз

Атеросклероз — серйозне хронічне захворювання, яке супроводжується ураженням судинних стінок. На них відкладаються бляшки холестерину, мають вигляд характерного нальоту. В результаті стінки ущільнюються, стають менш… Читати докладніше
All articles loaded
No more articles to load