Як Бетаргін перемагає похмільний синдром?

— Доброго ранку, Емі!

— З великою впевненістю можу сказати, що воно не добре.

— А що так? Зневоднення? Головний біль? Нудота? Сором?

Теорія великого вибуху (The Big Bang Theory)
Похмілля: рот набитий обгорілими метеликами, таке відчуття, немов цілу ніч проходив на очних яблуках…

Ну, що ж, буває... Після чого похмільний синдром з'являється і як ми його дізнаємося — не секрет. А якщо таке буває, тоді Вам терміново потрібно дізнатися дещо важливе: що ж на самій справі твориться в нашому організмі після вживання спиртного і як від цього захиститися?

Лоренс Даррелл. Бальтазар


Що відбувається в організмі при похмільному синдромі?


Дисбаланс рідини.
Часто пишуть про зневоднення при похміллі, коли людину мучить спрага. Насправді при похміллі людина страждає не від зневоднення, а від нестачі об’єму циркулюючої крові. Води ж в організмі в цілому зазвичай багато, іноді навіть занадто: людина з похмілля часто страждає від набряків.
Порушення обміну речовин.
Борючись з алкоголем і викликаним ним отруєнням, організм витрачає безліч вітамінів, макро- і мікроелементів. На другий і третій день прийому спиртного організм страждає від нестачі вітамінів. Також ацетальдегід (продукт розпаду алкоголю) не дає клітинам нормально виконувати знешкоджують функції, через що накопичуються додаткові токсини.
Порушення кислотно-лужного балансу (ацидоз).
Через нього з ранку людину нудить і частішає дихання. Викликано це тим, що продукти розкладання алкоголю є в основному кислими: ацетальдегід, оцтова кислота, молочна кислота.
Токсична дія на клітини мозку.
В результаті хімічного впливу алкоголю і ацетальдегіду на наступний ранок нервова система стає надчутливої. Тому навіть нормальний світло і звук викликають біль, як якщо б все було надто яскравим або гучним.
Порушення сну.
Алкоголь заважає виникненню так званих фаз «швидкого сну» у сплячого. А саме в ці періоди людина набирається нових сил. Без них виспатися неможливо. Тому, навіть після звичних 8-9 годин сну, якщо лягати спати п’яним, людина не висипається.

Як же Бетаргін перемагає похмільний синдром?

Бетаргін (аргінін+бетаїн) запобігає і усуває симптоми інтоксикації алкоголем і захищає печінку від його шкідливого впливу:

Аргінін сприяє подвійний захист при алкогольній інтоксикації: знешкодження продуктів розпаду алкоголю і швидкому виведенню кінцевих метаболітів з організму.

Бетаїн покращує роботу клітин печінки, виводить жир з гепатоцитів, який накопичується в клітинах печінки при регулярному вживанні алкоголю.

Детоксикаційна дія Бетаргіну.

Швидко і ефективно захищає печінку від шкідливої дії алкоголю і медикаментів.
Усуває похмільний синдром: головний біль, сухість у роті, слабкість.
Швидко зменшує симптоми інтоксикації: нудоту, металевий присмак у роті, озноб.

Інші цікаві статті

Токсини? Хто це?

Ми сьогодні вже прийшли до розуміння, що потрібно правильно харчуватися, позбавлятися від шкідливих звичок, займатися спортом, щоб бути довше молодим, здоровим, бути в формі, повним… Читати докладніше

Чому важливий тонус судин

Тонус судин — від чого залежить, як підвищити Нормальна робота серцево-судинної системи – запорука відмінного здоров’я. Вона відповідає за харчування внутрішніх органів, обмін речовин, відновлює судинний кровообіг.… Читати докладніше
All articles loaded
No more articles to load