Як захистити молодість з Бетаргін

Без міцного здоров’я важко жити, працювати і будувати успішну кар’єру. Тому якщо хочете бути бадьорим і щасливим, стежте за ним. Секрет молодості у кожного свій, але загальні моменти на зразок здорового сну, ЗСЖ, відсутність стресів теж виділити можна.

Загальні рекомендації

Більшість людей можливості здорового способу життя просто недооцінюють, вважаючи, що це все нудно і обмежено. На ділі ЗСЖ — це особлива система зі своїми правилами, проста і дієва, якщо до неї звикнути. Почнете дотримуватися здорового способу життя, побачите, як покращилися настрій і самопочуття.
Принципи:
1. Харчування — достатня, збалансоване, що покриває потреби організму з урахуванням способу життя. Мінімум 60% раціону повинні складати фрукти з овочами, щодня пийте від 2 літрів чистої води. Кава, чай, газовані напої дозволені, але без фанатизму. Увечері не переїдайте, особливо м’ясом або чимось солодким. Десерти залиште «здорові», без булочок, тістечок і пісочного печива.
2. Сон — дорослій людині потрібно 6-8 годин на добу, іноді трохи більше або менше. Лягати при цьому бажано до півночі, інакше відпочинок повноцінним не буде.
3. Емоції — від них залежить набагато більше, ніж можна собі уявити. Мінімізуйте стреси, від душі радійте кожному новому дню.
4. Спорт — повинен бути обов’язково. Якщо не займаєтеся конкретним видом, робіть вранці зарядку, бігайте або просто побільше ходіть пішки.
5. Вітаміни — вони корисні всім, підвищують рівень бадьорості, дарують чудовий настрій.

Також обов’язково регулярно проходите планові обстеження. Захворювання, виявлені на ранніх стадіях, лікувати набагато простіше, швидше, дешевше, ефективніше. З урахуванням клінічної картини лікар розповість, як відновити печінку, знизити холестерин або зміцнити серце. Знаючи про свої слабкі місця, приділяючи їм достатньо уваги, здоров’я можна продовжити надовго.

Переваги Бетаргіну

Бетаргін є джерелом амінокислот аргініну і бетаїну, використовуваних з метою нормалізації і відновлення порушеної функції гепатобіліарної системи.

Комплекс амінокислот, який допомагає очистити організм від токсинів, нормалізує жировий, білковий і вуглеводний обмін, особливо при неправильному харчуванні, надмірній вазі, захворюваннях печінки і серця. Також допомагає підтримувати водно-ліпідний баланс шкіри, зберігати м’язовий каркас тіла, сприяє виробленню енергії, що покращує самопочуття і допомагає зберегти молодість і здоров’я.

Бетаргін — порятунок для людей що живуть в стресовому режимі , які відчувають нестачу сну. Комплекс поліпшує і стан, і самопочуття, і зовнішній вигляд. Засіб відновлює клітини печінки, захищає орган від руйнівних зовнішніх впливів, нормалізує жировий обмін. З ним ви відновите судини і уникнете атеросклероз.

Щоб виглядати на всі сто і відчувати себе не гірше, ніж в роки студентства, займайтеся спортом, відвідуйте косметолога. Приймайте вітаміни, біодобавки, лікарські засоби, які порекомендує лікар. Після інтоксикацій приділяйте достатню увагу відновленню здоров’я. Намагайтеся не перевтомлюватися, змініть роботу на більш спокійну. Хронічні захворювання не завжди повністю виліковні, але вони вимагають уваги — поліпшити якість життя цілком реально.

Інші цікаві статті

Діагностика і лікування ацетонемічного синдрому

Ацетонемічний синдром у дітей — патологічний стан організму, що виявляється симптомокомплексом і характеризується порушенням обмінних процесів. Гранично допустимі концентрації кетонових тіл перевищуються, що викликає проблеми… Читати докладніше

Гепатопротектори

Патології печінки діагностуються сучасними лікарями дуже і дуже часто. Основні проблеми пов’язані з порушенням метаболічних функцій органу. Вони розвиваються в результаті перенесених інфекцій, тривалого прийому… Читати докладніше
All articles loaded
No more articles to load