ЗСЖ і його важливі складові

У кожної людини є мрія, але щоб реалізувати її і добитися успіху — потрібно мати міцне здоров’я.
Більшість людей недооцінюють можливості здорового способу життя, багатьом він здається нудним і асоціюється із заборонами і обмеженнями. Насправді ЗСЖ не припускав жертв, а навпаки — дозволяє продовжити життя, зберігаючи її якість, а також поліпшити самопочуття і настрій.

1. Однією з важливих складових ЗСЖ є харчування: як і чим харчуватися.

Їжа — це основа здорового і довгого життя. Намагайтеся, щоб ваш раціон хоч на 60% був складений з фруктів і овочів, пийте достатньо чистої води, обмежуючи кількість кави, чаю і солодких газованих напоїв. Не потрібно змішувати багато різновидів їжі, переїдати на ніч і вживати багато солодощів і м’яса.

2. Спати потрібно від 6 до 8 годин.

Вченими було названо ідеальний час для сну — з 21.00 вечора до 3.00 години ночі, причому лягати відпочивати рекомендовано до півночі, що б сон був повноцінним.

3. Радіти життю і не піддаватися стресу.

Емоції відіграють дуже велику роль в здоров’я будь-якої людини.

4. Якомога більше рухатися і активно займатися спортом.

Бажано приймати препарати, які містять комплекс вітамінів, мікроелементів і амінокислот.

L-Бетаргін — комплексний амінокислотний засіб для підтримки і нормалізації метаболізму організму, особливо при занятті спортом і ведення активного способу життя. Карнітин, аргінін і бетаїн, якій містяться в L-Бетаргіне, мають потенціюючу дію, сприяють нормалізації ваги і модуляції м’язового рельєфу, забезпечують енергетичний тонус і заряджають енергією, покращують стан шкіри і чоловіче здоров’я.

Рекомендований курс прийому по 1 стику 2 рази в день протягом 1-3 місяців.

Інші цікаві статті

Гепатопротектори

Патології печінки діагностуються сучасними лікарями дуже і дуже часто. Основні проблеми пов’язані з порушенням метаболічних функцій органу. Вони розвиваються в результаті перенесених інфекцій, тривалого прийому… Читати докладніше

Користь Бетаргіна для жінок і чоловіків

П’ять причин почати приймати Бетаргін: користь для чоловіків і жінок Бетаргін — дієтична добавка виробництва Франція. Вона відома своєю ефективністю і універсальністю. Є стандартна форма випуску, L-Бетаргін для… Читати докладніше
All articles loaded
No more articles to load