Відновлення печінки: що потрібно знати кожному

Печінка — життєво важливий орган людського організму, він бере безпосередню участь в метаболізмі, процесах травлення. Печінка фільтрує кров, розщеплює і виводить токсини, підтримує оптимальний рівень енергії. В ході вирішення цих завдань її клітини пошкоджуються, іноді процес носить незворотній характер.

В особливій зоні ризику люди, які зловживають алкоголем, жирною їжею. Призначати ліки для печінки повинен лікар — що щось не так, він визначить під час планового огляду, також тривогу можна починати бити при появі характерних симптомів ураження органу. До них відносять слабкість, млявість, нудоту, пожовтіння білків очей і деякі інші симптоми.


Групи препаратів

Для відновлення печінки використовуються препарати наступних груп:
1. Противірусні — якщо був поставлений діагноз гепатит.
2. Антипаразитарні — ефективні в разі поразок лямбліями, амебами, шистосомами, ехінокок, аскаридами.
3. Жовчогінні — призначаються при порушенні секреторної функції, утрудненому травленні жирових клітин.
4. Гепатопротектори — відновлюють клітинні структури, які були зруйновані побічними продуктами метаболізму, токсинами.

Якщо шукаєте, ніж почистити печінку, обов’язково зверніть увагу на гепатопротектори рослинного походження. Екстракти трав надають тонізуючу дію на роботу даного органу. Вони включаються до складу ряду спеціалізованих препаратів — це чаї, біоактивні добавки. Природні гепатопротектори — цикорій, артишок, рутка, розторопша, деревій. Отримують речовини, що прискорюють процеси регенерації гепатоцитів, з печінки здорових свиней, корів. Есенціальні фосфоліпіди відносять до рослинних препаратів — вони виступають в ролі будівельного матеріалу стінок клітинних структур. Амінокислоти, що входять до їх складу, беруть безпосередню участь у синтезі фосфоліпідних елементів, біологічно активних речовин. Тому амінокислоти незамінні при ураженнях печінки токсинами, хронічних гепатитах, абстинентному синдромі, депресіях.

Найчастіше для відновлення печінки використовують саме гепатопротектори. Орган нейтралізує до 95% алкоголю, жирної їжі та інших нездорових продуктів. Якщо робити це доводиться нечасто, особливих проблем не виникає, але систематичне пияцтво неминуче призводить до незворотних змін. Гепатопротектори підтримують печінку, прискорюють процеси її відновлення, нормалізують функцію. Застосовувати їх потрібно курсами регулярно, але з урахуванням рекомендацій лікаря. У запущених випадках препарати будуть неефективні — згодом зруйновані клітини повністю замінюються сполучною тканиною, розвивається цироз.

Чим гарний Бетаргін

Все частіше лікарі на запитання про те, як лікувати печінку, прописують пацієнтам Бетаргін. Інноваційна добавка, яка містить незамінні амінокислоти, сприяє активному відновленню клітинних структур, не викликає побічних ефектів.

Показання до терапії Бетаргіном:
• порушений білковий обмін, що виник на тлі стресів, астенія, травм, голодувань;
• проблеми з судинами, серцем;
ацетонемічний синдром у дітей (старше 3-х років).

Засіб відновлює функціональну активність органу, нормалізує її детоксикаційні властивості, підвищує здатність до синтезу життєво важливих речовин, вітамінів і мікроелементів, гормонів, нормалізує травлення. Людина відзначає помітне поліпшення самопочуття, відновлюється лібідо, проходить хронічна втома, пробуджується інтерес до життя. Також Бетаргін ефективно омолоджує організм за рахунок активізації процесів кровопостачання, посиленого харчування киснем тканин серця і печінки. Рекомендована попередня консультація з фахівцем, а також комплексна глибока діагностика.

Тепер ви знаєте, як відновити печінку і чому важливо своєчасно приймати спеціальні препарати. Грамотна, регулярна підтримка органу — запорука відмінного самопочуття і міцного здоров’я у цілому.

Інші цікаві статті

All articles loaded
No more articles to load