Здоров’я і сучасний ритм життя

Режим харчування у великій мірі впливає на роботу і функціонування організму. Вживаючи їжу, ми не тільки отримуємо корисні речовини, енергію і задоволення, але також можемо допомогти або нашкодити нашому організму. Режим і час прийому їжі поряд з режимом сну і неспання роблять значний вплив на обмін речовин, спалювання жиру, здоров’я і ризик розвитку хронічних захворювань.

Через занадто інтенсивним режимом роботи, яке від нас вимагає сучасний час, ми весь час кудись поспішаємо жити, працювати, відчувати, отримувати задоволення. Це стосується і прийому їжі, який став прискореним, спрощеним і менш якісним. Розвиток сервісу доставки їжі в офіс, перекушування у фастфудах, надмірне вживання кави та інших енергетичних напоїв далекі від поняття «збалансованого харчування».

До певного моменту наш організм справляється і намагається утримати баланс, але потім починає посилати сигнали тривоги: погіршення самопочуття, хронічна втома, зниження працездатності, поганий настрій без видимої на те причини, дратівливість і порушення комунікацій з навколишнім світом (колеги, сім’я та ін.). Все це може бути пов’язано з порушенням функції печінки.
Печінка, як головна біохімічна лабораторія організму, не справляється з тією кількістю «шкідливої ​​їжі», яку ми споживаємо, настає аутоинтоксикация (отруєння шкідливими речовинами, які надходять з їжею або утворюються при їх переробці) і порушення обміну речовин.
Терміни всім знайомі, але мало хто пов’язує їх з розвитком «захворювань цивілізації», таких як ожиріння, цукровий діабет, атеросклероз. Якщо ми не можемо кардинально змінити наш спосіб життя, ми повинні дбати і захищати наші життєво важливі органи, щоб зберегти здоров’я і молодість.

В цьому випадку виправданим є застосування Бетаргіну, питного розчину по 10 мл в стіках або скляних контейнерах.

Завдяки комплексному складу (аргінін і бетаїн), Бетаргін:

  • відновлює і захищає клітини печінки, ніж забезпечує гепатопротекторну дію;
  • підсилює дезінтоксикаційну функцію печінки і забезпечує потужну детоксикацію організму;
  • нормалізує обмін жирів і захищає від розвитку атеросклерозу і його ускладнень;
  • сприяє синтезу енергії і усунення астенії;
  • живить судини, покращує мікроциркуляцію і сприяє поліпшенню еректильної функції у чоловіків.
Курс прийому становить від 1 до 3 місяців в залежності від показань.

Інші цікаві статті

Вплив стресу на організм: які органи страждають найбільше

Сильний стрес загрожує підвищенням рівня холестерину, артеріального тиску до критичних позначок. Також емоційні потрясіння негативно впливають на інші органи і системи організму. Вираз «Болить душа… Читати докладніше
All articles loaded
No more articles to load