ЧОЛОВІЧЕ ЗДОРОВ'Я

За статистикою Всесвітньої організації охорони здоров'я, чоловіків найбільше лякають три речі: імпотенція, рак простати і інфаркт.

Еректильна дисфункція або імпотенція — це нездатність чоловіка досягати і підтримувати достатню для сексуального задоволення партнерів ерекцію. За статистичними даними від еректильної дисфункції страждає приблизно 30% чоловіків сексуально активного віку, а в групі чоловіків 40-70 років вона досягає 52%. Ця проблема проявлятися слабкістю ерекції, прискореним сім’явипорскуванням, зниження лібідо, зреалізований у відсутності бажання сексу.

У зв’язку з високим ритмом життя, особливо в великих містах, який поєднується з гіподинамією на роботі, частими стресовими ситуаціями і наявністю шкідливих звичок, еректильна дисфункція «помолодшала».

Причин виникнення еректильної дисфункції багато, більшість з них призводять до зміни стану судин і порушення кровопостачання органів малого тазу, а також до зниження вироблення тестостерону.

Так, захворювання серця і кровоносних судин з часом неминуче призводять до порушень статевої функції. Ще вище стає ризик при поєднанні серцево-судинних захворювань з ожирінням і метаболічними порушеннями (цукровий діабет), хронічними захворюваннями печінки (жирова дистрофія), варикозним розширенням вен і ін.

До групи ризику також входять:

Чоловіки «сидячих» професій: від програмістів до водіїв (сидяче положення заважає нормальному кровообігу в органах малого тазу, призводить до утруднення відтоку венозної крові, набухання простати і розвитку в ній запалення.

«Вершники» і підкорювачі бездоріжжя: мотоциклісти, велосипедисти та шанувальники верхової їзди, любителі трофі-рейдів (постійна тряска веде до мікротравм промежини, що загрожує порушенням кровообігу).

Любителі походів і водних видів спорту: плавці, серфери, веслярі, альпіністи, любителі тривалих піших і лижних походів (проблеми з простатою спровоковані частим або тривалим переохолодженням, перебуванням в сирому одязі).

Порушення функції судин при перерахованих вище станах пов’язують з ураженням ендотелію — внутрішнього шару судин і розвитком ендотеліальної дисфункції (втрата здатності судин до розширення), в результаті чого порушується транспортування крові до органів малого тазу і порушенням ерекції.

Вироблення ендотелію, що відповідає за ерекцію, можна підтримати, обмежуючи з 18-20 років легкозасвоювані вуглеводи (солодощі та булки) і тваринні жири, які провокують зростання передміхурової залози. Чоловік раціон — це риба і велика кількість сезонних овочів і фруктів, особливо зеленого кольору. Чоловіки повинні підтримувати свою вагу і вести активний спосіб життя.

БЕТАРГІН сприяє:

Поліпшенню мікроциркуляції і насичення киснем органів малого таза і, як наслідок, поліпшення якості ерекції

Нормалізації жирового обміну: зниження концентрації холестерину, тригліцеридів і гомоцистеїну в крові і, як наслідок, поліпшенням стану ендотелію судин і якості ерекцій

Відновлення та захист клітин печінки, нормалізації функції печінки при метаболічних порушеннях

Поліпшення якості сперми (збільшення кількості сперми, збільшення концентрації і рухливості сперматозоїдів)

Рекомендований режим прийому

Вміст 1 стіку або 1 ампули Бетаргіна розвести в ½ склянки (100 мл) питної води кімнатної температури і приймати після їди 2-3 рази на добу.

Питання і відповіді
Добридень!

Підкажіть, будь ласка, з чим приймати Бетаргін в комплексі, щоб підтримати серце? Я дуже багато вживав алкоголь і довго, тепер місяць вже не п’ю. Але іноді якийсь дискомфорт в області серця, ЕКГ показало, що як би все добре. Микола Миколайович, 09.04.15

Добридень! Якщо є проблеми з серцем, то, звичайно, потрібно, щоб кардіолог прописав Вам схему лікування, засновану на даних Ваших обстежень. Якщо поки проблем немає, то від прийому Бетаргіна Ви отримаєте істотну користь. По-перше, організм буде поступово позбуватися від наслідків алкогольного навантаження — буде відновлюватися функція печінки, посилюватися детоксикація. По-друге, Бетаргін робить позитивний вплив на стан судин, сприяє зниженню артеріального тиску, профілактиці атеросклерозу, поліпшення роботи серця. По-третє, Бетаргін підсилює вироблення енергії, тим самим забезпечуючи приплив сил і бадьорості.
Добрий день, у мене жировий гепатоз печінки і хронічний холецистит, чи можна приймати бетаргін, і який курс в яких дозах? Ігор, 17.02.16
Добридень!

Прийом Бетаргін в Вашому випадку повністю виправданий. Бетаїн, що входить до складу препарату, сприятиме виведенню жиру з клітин печінки і відновлювати їх нормальну роботу. А Аргінін, другий компонент Бетаргіна, сприятиме розслабленню жовчних проток, більш м’якого желчеотделению. Бетаргін також має протизапальну дію, сприяє виведенню токсинів і поліпшенню кіслородообеспеченія органів.

Будьте здорові!

Корисні статті​

Діагностика і лікування ацетонемічного синдрому

Ацетонемічний синдром у дітей — патологічний стан організму, що виявляється симптомокомплексом і характеризується порушенням обмінних процесів. Гранично допустимі концентрації кетонових тіл перевищуються, що викликає проблеми… Читати докладніше

Як знизити ацетон

Ацетон в організмі дорослого або дитини виникає на тлі різних патологій. Якщо діагностована гостра вірусна інфекція, сильно підвищена температура тіла, програма харчування далека від збалансованої… Читати докладніше
All articles loaded
No more articles to load