ЧОЛОВІЧЕ ЗДОРОВ'Я

За статистикою Всесвітньої організації охорони здоров'я, чоловіків найбільше лякають три речі: імпотенція, рак простати і інфаркт.

Еректильна дисфункція або імпотенція — це нездатність чоловіка досягати і підтримувати достатню для сексуального задоволення партнерів ерекцію. За статистичними даними від еректильної дисфункції страждає приблизно 30% чоловіків сексуально активного віку, а в групі чоловіків 40-70 років вона досягає 52%. Ця проблема проявлятися слабкістю ерекції, прискореним сім’явипорскуванням, зниження лібідо, зреалізований у відсутності бажання сексу.

У зв’язку з високим ритмом життя, особливо в великих містах, який поєднується з гіподинамією на роботі, частими стресовими ситуаціями і наявністю шкідливих звичок, еректильна дисфункція «помолодшала».

Причин виникнення еректильної дисфункції багато, більшість з них призводять до зміни стану судин і порушення кровопостачання органів малого тазу, а також до зниження вироблення тестостерону.

Так, захворювання серця і кровоносних судин з часом неминуче призводять до порушень статевої функції. Ще вище стає ризик при поєднанні серцево-судинних захворювань з ожирінням і метаболічними порушеннями (цукровий діабет), хронічними захворюваннями печінки (жирова дистрофія), варикозним розширенням вен і ін.

До групи ризику також входять:

Чоловіки «сидячих» професій: від програмістів до водіїв (сидяче положення заважає нормальному кровообігу в органах малого тазу, призводить до утруднення відтоку венозної крові, набухання простати і розвитку в ній запалення.

«Вершники» і підкорювачі бездоріжжя: мотоциклісти, велосипедисти та шанувальники верхової їзди, любителі трофі-рейдів (постійна тряска веде до мікротравм промежини, що загрожує порушенням кровообігу).

Любителі походів і водних видів спорту: плавці, серфери, веслярі, альпіністи, любителі тривалих піших і лижних походів (проблеми з простатою спровоковані частим або тривалим переохолодженням, перебуванням в сирому одязі).

Порушення функції судин при перерахованих вище станах пов’язують з ураженням ендотелію — внутрішнього шару судин і розвитком ендотеліальної дисфункції (втрата здатності судин до розширення), в результаті чого порушується транспортування крові до органів малого тазу і порушенням ерекції.

Вироблення ендотелію, що відповідає за ерекцію, можна підтримати, обмежуючи з 18-20 років легкозасвоювані вуглеводи (солодощі та булки) і тваринні жири, які провокують зростання передміхурової залози. Чоловік раціон — це риба і велика кількість сезонних овочів і фруктів, особливо зеленого кольору. Чоловіки повинні підтримувати свою вагу і вести активний спосіб життя.

БЕТАРГІН сприяє:

Поліпшенню мікроциркуляції і насичення киснем органів малого таза і, як наслідок, поліпшення якості ерекції

Нормалізації жирового обміну: зниження концентрації холестерину, тригліцеридів і гомоцистеїну в крові і, як наслідок, поліпшенням стану ендотелію судин і якості ерекцій

Відновлення та захист клітин печінки, нормалізації функції печінки при метаболічних порушеннях

Поліпшення якості сперми (збільшення кількості сперми, збільшення концентрації і рухливості сперматозоїдів)

Рекомендований режим прийому

Вміст 1 стіку або 1 ампули Бетаргіна розвести в ½ склянки (100 мл) питної води кімнатної температури і приймати після їди 2-3 рази на добу.

Питання і відповіді
Добридень!

Підкажіть, будь ласка, з чим приймати Бетаргін в комплексі, щоб підтримати серце? Я дуже багато вживав алкоголь і довго, тепер місяць вже не п’ю. Але іноді якийсь дискомфорт в області серця, ЕКГ показало, що як би все добре. Микола Миколайович, 09.04.15

Добридень! Якщо є проблеми з серцем, то, звичайно, потрібно, щоб кардіолог прописав Вам схему лікування, засновану на даних Ваших обстежень. Якщо поки проблем немає, то від прийому Бетаргіна Ви отримаєте істотну користь. По-перше, організм буде поступово позбуватися від наслідків алкогольного навантаження — буде відновлюватися функція печінки, посилюватися детоксикація. По-друге, Бетаргін робить позитивний вплив на стан судин, сприяє зниженню артеріального тиску, профілактиці атеросклерозу, поліпшення роботи серця. По-третє, Бетаргін підсилює вироблення енергії, тим самим забезпечуючи приплив сил і бадьорості.
Добрий день, у мене жировий гепатоз печінки і хронічний холецистит, чи можна приймати бетаргін, і який курс в яких дозах? Ігор, 17.02.16
Добридень!

Прийом Бетаргін в Вашому випадку повністю виправданий. Бетаїн, що входить до складу препарату, сприятиме виведенню жиру з клітин печінки і відновлювати їх нормальну роботу. А Аргінін, другий компонент Бетаргіна, сприятиме розслабленню жовчних проток, більш м’якого желчеотделению. Бетаргін також має протизапальну дію, сприяє виведенню токсинів і поліпшенню кіслородообеспеченія органів.

Будьте здорові!

Корисні статті​

Похмілля

Вечірки в основному супроводжуються алкоголем, багато п’ють, щоб розслабитися, зняти стрес. Про шкідливість вживання спиртних напоїв сказано і написано багато, тому заглиблюватися ми не будемо… Читати докладніше
All articles loaded
No more articles to load