ЖІНОЧЕ ЗДОРОВ'Я

До чого прагнуть сучасні жінки?
Відповідь проста — Краса і Успіх!

У своєму прагненні вони використовують досягнення модних дизайнерів, косметологів і пластичних хірургів. Але важко уявити щасливе життя без здоров’я в статевій сфері. Тому жіноче здоров’я — це не тільки догляд за тілом і зовнішністю, а й уважне і дбайливе ставлення до роботи внутрішніх органів, від чого залежить репродуктивне здоров’я, дарує жінці найбільше щастя — дітей!

Основними причинами безпліддя вважаються:

  • хронічні запальні захворювання жіночих статевих органів;
  • генетична патологія;
  • природне уповільнення всіх фізіологічних процесів після 35-ти років;
  • хірургічне втручання в репродуктивну систему (аборти);
  • невпорядкована статеве життя;
  • хронічний стрес;
  • ендокринні порушення і захворювання.

В результаті ендокринних порушень виникає ендокринне безпліддя, яке проявляється у вигляді порушення овуляції, дозрівання і виходу яйцеклітини, а також порушення впровадження яйцеклітини в ендометрій.

При ендокринній (гормональному) безплідді застосовується медикаментозна терапія, спрямована на усунення метаболічних порушень, а також зміна способу життя (здорове харчування, активний спосіб життя, нормалізація маси тіла).

БЕТАРГІН сприяє:

Поліпшенню мікроциркуляції і насичення киснем репродуктивних органів

Усуненню прояви токсикозу в першому триместрі вагітності

Відновленню та захисту клітин печінки, нормалізації функції печінки при метаболічних порушеннях

Нормалізації жирового обміну (зниження концентрації холестерину, тригліцеридів і гомоцистеїну в крові) і профілактиці атеросклеротичних уражень судин

Підвищенню чутливість рецепторів до інсуліну, що сприяє нормалізації обміну вуглеводів, а разом з тим і жирів

Рекомендований режим прийому

Вміст 1 стіку або 1 ампули Бетаргіна розвести в ½ склянки (100 мл) питної води кімнатної температури і приймати після їди 2-3 рази на добу.

Питання і відповіді
Добрий день.

Приймала Бетаргін місяць 2 ампули в день для профілактики, а потім дізналася, що вже 6 тижнів вагітна. Тепер хвилююся чи не зашкодить це дитинці, адже в інструкції написано протипоказання вагітним. Любов, 28.11.16

Добридень!

Нещодавно проведене дослідження показало безсумнівну користь застосування Бетаргіна як до вагітності (з метою поліпшити репродуктивну функцію жінок і настання вагітності) так і під час вагітності (для зменшення токсикозу). На сьогоднішній день в інструкції вносяться зміни у зв’язку з результатами дослідження. Але подальшу доцільність прийому Бетаргіна повинен визначити Ваш доктор після консультації.

Будьте здорові!

Доброго дня я приймаю другий тиждень препарат Бетаргін, ще залишилося ампул на 3 дні. Я дізналася, що вагітна. Це зашкодить розвитку малюка? І припинити приймати ліки? Дякуємо. Валерія, 30.09.15
Добридень!

Дослідження щодо застосування Бетаргіна у вагітних жінок не проводилися. Однак дані міжнародних публікацій говорять про користь застосування аргініну для поліпшення репродуктивної функції у чоловіків і жінок. Тому необхідна індивідуальна рекомендація доктора.

Корисні статті

Кому буде корисний Бетаргін

Бетаргін — незамінний! Бетаргін — популярна біологічно активна добавка французького виробництва. Вона універсальна, має високу ефективність. На даний момент відомо 3 форми випуску — стандартна для дорослих, дитяча при… Читати докладніше
All articles loaded
No more articles to load