Токсини? Хто це?

Ми сьогодні вже прийшли до розуміння, що потрібно правильно харчуватися, позбавлятися від шкідливих звичок, займатися спортом, щоб бути довше молодим, здоровим, бути в формі, повним енергії, сил, привабливим, затребуваним, сексуальним. Але є незримі шкідники, які здатні всі наші зусилля звести нанівець — це різного роду токсини, невтомно атакуючі наш організм. І якщо Ви думаєте, що токсини — це не до Вас — Ви глибоко помиляєтеся, на жаль…
Існує безліч шляхів проникнення токсинів в організм — при різних захворюваннях, після прийому будь-яких груп ліків, особливо тривало, після вживання в їжу продуктів, які зазнали обробці і тривалому зберіганню (а це майже все, що ми їмо), через неякісну воду (майже вся наша вода), через забруднене повітря (майже все повітря). Також безліч токсинів утворюється усередині нашого організму в результаті порушення роботи багатьох органів і систем, при порушенні мікробного складу в кишечнику, навіть якщо ми не знаємо про ці порушення.

Як же проявляється інтоксикація (присутність в організмі великої кількості токсинів)?

У всіх абсолютно по-різному, від легкої слабкості, порушення травлення, відсутність апетиту, проблем зі шкірою, волоссям, порушеннями роботи кишечника, сексуальної астенією, швидкою стомлюваністю і так далі. Пізніше приєднуються більш відчутні проблеми зі здоров’ям, постійна втома, депресія, швидке старіння …

Щоб всі наші зусилля з підтримки здоров’я і молодості не були марними, потрібно допомогти організму максимально позбавитися від токсичного навантаження і відновити нормальну роботу печінки, серця і судин, так як вони в першу чергу піддаються всім токсичним впливам.

Бетаргін — французька дієтична добавка для відновлення функцій печінки, якому довіряють доктора і який оцінили споживачі за багато років. Бетаргін містить в своєму складі унікальні природні компоненти — аргінін, бетаїн, цитрат-іони, які забезпечують мультікомплексну дію щодо усунення впливу будь-яких токсинів не тільки на печінку, а й на весь організм в цілому.

Бетаїн — природний ліпотроп (речовина, що запобігає жирове переродження печінки). Наповнення печінки жиром — це не тільки похибки в харчуванні, а й результат впливу деяких токсичних речовин, в тому числі і спиртних напоїв. Після періоду поступового наповнення клітин печінки жиром, починається процес їх запалення, розвитку серйозних захворювань печінки. Бетаїн сприяє утриманню вологи в тканинах поліпшення зовнішнього вигляду шкіри, підтримці ліпідного балансу, а також відновленню оболонок клітин печінки, нормалізації їх функцій.

Аргінін — одна з найкорисніших в організмі амінокислот. Її ролі дуже різноманітні, але найважливіші, мабуть, посилення знешкодження потрапили в організм токсинів і усунень наслідків токсичного навантаження на організм. Дуже важливим ефектом аргініну є здатність покращувати мікроциркуляцію і постачати тканини киснем, що додатково сприяє швидкому виведенню шкідливих організму речовин. Це не тільки покращує самопочуття, але також сприяє поліпшенню зовнішнього вигляду шкіри і волосся за рахунок посилення кровопостачання. Унікальна властивість аргініну в його здатності виробляти велику кількість молекул енергії, що покращує самопочуття, забезпечує приплив сил і енергії, підвищує працездатність, збільшує сексуальну енергію.

Цитрат-іони сприяють поліпшенню апетиту і травлення.

Завдяки унікальному складу компонентів і комплексній командній роботі, Бетаргін допоможе позбавиться від шкідливого впливу токсинів і швидко вивести з організму продукти їх розпаду, зміцнити і відновити роботу печінки, серця і судин. А все це сприяє загальному омолодженню організму!

Інші цікаві статті

Як знизити ацетон

Ацетон в організмі дорослого або дитини виникає на тлі різних патологій. Якщо діагностована гостра вірусна інфекція, сильно підвищена температура тіла, програма харчування далека від збалансованої… Читати докладніше
All articles loaded
No more articles to load