ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ

ЗСЖ мається на увазі спосіб життя, спрямований на загальне зміцнення здоров’я і попередження розвитку ризику різного роду захворювань. На думку фахівців в області медицини, здоров’я людини на 50% залежить від способу життя, вплив рівня системи охорони здоров’я становить 10%, генетичної бази і навколишнього середовища – відповідно по 20%.
Можна виділити деякі базові компоненти, на основі яких і будується ведення здорового способу життя. До них відносяться:

Раціональне харчування

Фізична активність

Загальна гігієна організму

Загартовування

Відмова від шкідливих звичок

Бетаргін сприяє:

Усуненню астенії при підвищеній втоми за рахунок синтезу енергії

Поліпшенню мікроциркуляції та усунення кисневого голодування органів і систем організму

Посиленню детоксикаційної функції печінки (знешкодження та виведення токсичних речовин) шляхом підвищення активності ферментних систем (цитохром Р450) і підвищенню стійкості клітин печінки при дії факторів (токсини, алкоголь, лікарські засоби, віруси та ін.) и др.)

Профілактиці атеросклеротичних уражень судин за рахунок нормалізації ліпідного обміну і зниження рівня холестерину, тригліцеридів і гомоцистеїну

Відновлення та захисту клітин печінки, нормалізації функції печінки при метаболічних порушеннях

Рекомендований режим прийому

ico-a1

Вміст 1 стіку або 1 ампули Бетаргіна розвести в ½ склянки (100 мл) питної води кімнатної температури і приймати після їди 2-3 рази на добу.

Питання і відповіді
Добридень!

Бетаргін можна приймати як просто тонізуючий засіб при постійної втоми? І як приймати? Чи можна приймати Бетаргін при зниженому артеріальному тиску? Дякуємо. Марина, 04.09.15

Добридень!

Безумовно, як засіб, що сприяє виробленню енергії, що поліпшує кровопостачання і забезпечення тканин киснем, всім можна приймати Бетаргін по ампулі 3 рази в день 2 тижні, але іноді цього може бути недостатньо. Тому що хронічна втома часто буває на тлі різних захворювань, і спочатку правильно б було звернутися до лікаря, встановити причину занепаду сил, це можуть бути проблеми зі щитовидною залозою, захворювання печінки і т.д.У таких випадках необхідний комплексний підхід до вирішення проблеми.

Тривалий прийом Бетаргіна може призводити до невеликого зниження тиску. Оскільки аргінін, що входить до складу Бетаргіна, сприяє розслабленню судин. Тому, якщо у Вас занадто низький тиск, спочатку необхідно проконсультуватися з лікарем або підібрати інший препарат.

Доброго дня!

Після прийому антибіотиків з’явився коричневий наліт на язиці. Лікар прописав Бетаргін для відновлення печінки. 1 ампула в день. Підкажіть, цього достатньо або збільшити до двох? Дякуємо! Дінан, 13.01.16

Добридень!

Краще, звичайно, приймати Бетаргін по 2 ампули або саше на добу, це швидше допоможе організму позбавитися від токсичних метаболітів після прийому антибіотиків.

Корисні статті

Бетаргін: користь для спортсменів

Щоденний раціон спортсмена відрізняється від меню звичайної людини, який не тренується регулярно й інтенсивно. Змагання вимагають високої фізичної, психоемоційної витривалості, і харчування спортсмена має давати… Читати докладніше
All articles loaded
No more articles to load