Здоровий спосіб життя із застосуванням препарату Бетаргін

Ведення здорового способу життя

ЗСЖ мається на увазі спосіб життя, спрямований на загальне зміцнення здоров’я і попередження розвитку ризику різного роду захворювань. На думку фахівців в області медицини, здоров’я людини на 50% залежить від способу життя, вплив рівня системи охорони здоров’я становить 10%, генетичної бази і навколишнього середовища – відповідно по 20%.
Можна виділити деякі базові компоненти, на основі яких і будується ведення здорового способу життя. До них відносяться:

Раціональне харчування

Фізична активність

Загальна гігієна організму

Загартовування

Відмова від шкідливих звичок

Завдяки командній роботі аргініну і бетаїну,
Бетаргін сприяє:

Усуненню астенії при підвищеній втоми за рахунок синтезу енергії

Поліпшенню мікроциркуляції та усунення кисневого голодування органів і систем організму шляхом усунення ендотеліальної дисфункції (втрата здатності судин до розширення)

Посиленню детоксикаційної функції печінки (знешкодження та виведення токсичних речовин) шляхом підвищення активності ферментних систем (цитохром Р450) і підвищенню стійкості клітин печінки при дії факторів (токсини, алкоголь, лікарські засоби, віруси та ін.) и др.)

Профілактиці атеросклеротичних уражень судин за рахунок нормалізації ліпідного обміну і зниження рівня холестерину і тригліцеридів

Поліпшенню метаболічних процесів в печінці — виведення нейтрального (зайвого) жиру з клітин печінки і використання його для синтезу фосфоліпідів клітинних мембран (відновлення пошкоджених клітин або профілактика їх пошкодження)

Рекомендований режим прийому

ico-a1

Вміст 1 стіку або 1 скляного контейнера Бетаргіна розвести в ½ склянки (100 мл) питної води кімнатної температури і приймати після їди 2-3 рази на добу.

Питання і відповіді
Добридень!

Бетаргін можна приймати як просто тонізуючий засіб при постійної втоми? І як приймати? Чи можна приймати Бетаргін при зниженому артеріальному тиску? Дякуємо. Марина, 04.09.15

Добридень!

Безумовно, як засіб, що сприяє виробленню енергії, що поліпшує кровопостачання і забезпечення тканин киснем, всім можна приймати Бетаргін по ампулі 3 рази в день 2 тижні, але іноді цього може бути недостатньо. Тому що хронічна втома часто буває на тлі різних захворювань, і спочатку правильно б було звернутися до лікаря, встановити причину занепаду сил, це можуть бути проблеми зі щитовидною залозою, захворювання печінки і т.д.У таких випадках необхідний комплексний підхід до вирішення проблеми.

Тривалий прийом Бетаргіна може призводити до невеликого зниження тиску. Оскільки аргінін, що входить до складу Бетаргіна, сприяє розслабленню судин. Тому, якщо у Вас занадто низький тиск, спочатку необхідно проконсультуватися з лікарем або підібрати інший препарат.

Доброго дня!

Після прийому антибіотиків з’явився коричневий наліт на язиці. Лікар прописав Бетаргін для відновлення печінки. 1 ампула в день. Підкажіть, цього достатньо або збільшити до двох? Дякуємо! Дінан, 13.01.16

Добридень!

Краще, звичайно, приймати Бетаргін по 2 ампули або саше на добу, це швидше допоможе організму позбавитися від токсичних метаболітів після прийому антибіотиків.

Корисні статті

Токсини? Хто це?

Ми сьогодні вже прийшли до розуміння, що потрібно правильно харчуватися, позбавлятися від шкідливих звичок, займатися спортом, щоб бути довше молодим, здоровим, бути в формі, повним… Читати докладніше
All articles loaded
No more articles to load