Як швидко відновитися після свят

Як швидко відновитися після свят

Свята – це подарунки, зустрічі з рідними і близькими, а ще, як правило, постійні переїдання і зловживання алкоголем. Під час застілля відмовляти собі у всьому не можна, та й не має сенсу. Якщо низка свят закінчилася, а самопочуття помітно погіршилося, вживайте заходів. Дотримання таким нескладним правилам швидко поверне вас в колію.

Починайте день правильно

Олів’є на сніданок – далеко не найкраще рішення, після рясної вечірньої трапези їсти взагалі не рекомендується до обіду, досить буде пити побільше води. Ранок – ідеальний час для очищення організму, так що від сніданку можна сміливо відмовитися. При бажанні перекусіть чимось легким.

Крайнощам - ні

Сьогодні ми їмо, як слони, а завтра влаштовуємо голодування в надії відновити баланс. Правда в тому, що його при такому підході не буде. Знижувати порції потрібно поступово – так організм не буде відчувати додатковий стрес, буде простіше скинути зайве.

Поєднуйте продукти з розумом

Роздільне харчування добре тим, що не викликає в кишечнику бурхливі процеси хімічних реакцій, коли одні продукти конфліктують з іншими, треті вступають в реакції з четвертими, і зрозуміти, що саме дало небажані наслідки, неможливо. Святкові страви – пряма протилежність принципам правильного роздільного харчування. У них намішано все, відразу, часто несумісне, тому відчуття тяжкості легко пояснити. При виході з низки застіль згадайте про те, що подобається організму, і поверніться до роздільного харчування.

Робіть ставку на фрукти

Вони підтримають достатній рівень глюкози в крові, солодкі, ситні і ідеально підходять для виходу з переїдання. Але пам’ятайте, що фрукт – НЕ десерт, а самостійний прийом їжі. Є його потрібно за годину до обіду, вечері чи використовувати в якості самостійного перекусу. Якщо почати змішувати яблука з супом, шлунково-кишковий тракт може почати вести себе непередбачувано.

Олужіться

Завдання номер один після низки застіль – провести залуження. Переїдання провокує посилене вироблення ферментів, це викликає в організмі закислення. Надлишок кислот поступово накопичується в печінці, завдає шкоди шлунково-кишковому тракту, викликає болі в шлунку, печію. Для олужнення найзручніше використовувати зелень – будь-яку на свій смак. Чим більше її в раціоні, тим краще і простіше пройде відновлення.

Проведіть очищення

Обжерливості і вжитий алкоголь – саме час зробити паузу і провести глибоку чистку організму. Приберіть все слизеобразующие продукти, щоб шлунково-кишкового тракту і організм в цілому відпочили, пройшли набряки, підвищилася якість життя. До речі, такі чистки – відмінна профілактика целюліту. Можна доповнити дієту прийомом Бетаргіна – розчин з вмістом амінокислот має приємний смак, швидко і дбайливо виводить токсини, відновлює печінку, нормалізує інші функції організму.

Розвантаженню - бути

Розвантажувальні дні – не спосіб схуднення, а саме дієвий засіб для перезавантаження. Якщо протягом дня вживати тільки один продукт, шлунково-кишкового тракту стане простіше, він відновиться і знову почне працювати в повну силу. На чому сидіти – вирішуйте з урахуванням особистих переваг і стану здоров’я. Основні варіанти – кефір, каші, яблука, сир.

Активна детоксикація - суцільна користь

Токсини виводяться через шкіру, пори, з органами дихання. Кожну вільну хвилину проводьте з користю і задоволенням – приймайте ванни, гуляйте, займайтеся спортом, робіть обгортання. У комплексі такі методи спрацьовують набагато краще, ніж окремо. Відмінний народний спосіб детоксу – відвідування лазні. У парильні можна втратити і токсини, і пару зайвих кілограм.

Інші цікаві статті

Токсини? Хто це?

Ми сьогодні вже прийшли до розуміння, що потрібно правильно харчуватися, позбавлятися від шкідливих звичок, займатися спортом, щоб бути довше молодим, здоровим, бути в формі, повним… Читати докладніше

Планування вагітності: що повинна робити кожна майбутня мама

Ідеальна вагітність бажана, а максимально безпроблемна — планована. Якщо готуватися до зачаття заздалегідь, вийде виключити ряд ризиків для здоров’я малюка і майбутньої матері. Планування — це… Читати докладніше
All articles loaded
No more articles to load