Відновлюємо здоров’я: чому дієти не завжди достатньо

Дотримуйтеся дієти — таку пораду дають і дієтологи, і гастроентерологи, і інші фахівці. Адже правильне харчування — запорука стрункості і відмінною фігури. Але все-таки працює дієта не завжди — і в плані схуднення, і з метою оздоровлення організму.

Розберемося, коли потрібні допоміжні заходи, і чому рекомендована комплексна очистка організму, прийом БАДів.


Чому на дієті важко схуднути

Дієти бувають лікувальними і для схуднення, але першими на думку спадають саме другі. Раціон з обмеженою калорійністю в теорії повинен допомагати скидати вагу, але на практиці досягти ідеальної фігури виходить не завжди.

Причини проблеми:
1. Марне урізання порцій щоб скидати вагу, досить скоротити звичну калорійність раціону на 20%. Голодний пайок переведе режим в організм бойової готовності — до голодування. Це означає, що запасатися він почне посилено, і процес схуднення зупиниться.
2. Значні перерви між прийомами їжі — прямий шлях до зупинки метаболізму. Організм гальмується, перестає витрачати енергію, як потрібно, і, знову ж таки, ви не худнете.
3. Постійні перекушування — може нагнати вам багато зайвих сантиметрів, особливо якщо їсти ви марною калорійною їжею. Не вмієте рахувати, де скільки ккал, ризикуєте поправитися «на рівному місці».
4. Неправильний режим нестача сну і малорухливий спосіб життя збивають обмін речовин і призводять до ожиріння. Так що якщо їсте ви мало, а кілограми не йдуть, можливо, варто більше спати і активніше рухатися.
5. Не та дієта — різке обмеження калорійності, монораціон, бідне жирами харчування можуть призвести до того, що ви не схуднете, а потім наберете з лишком. Краще харчуватися правильно, а не бідно.

І ще — коли худнете, приймайте вітамінні добавки. Вони підтримають організм, зміцнять здоров’я.

Чи допоможе правильне харчування одужати?

Якщо говорити про хронічні захворювання і їх ефективної терапії, то так, правильне харчування дуже важливо. Дієта потрібна для нирок, печінки, органів ШКТ, нормалізує їх стан, прискорює очищення крові, виведення токсинів, допомагає проблемному органу відновлюватися. Але тільки правильне харчування при цирозі або гепатиті мало — потрібен прийом призначених лікарем медикаментів, корекція способу життя. Дієта сама по собі стійких поліпшень не дасть.

Правильне харчування потрібно всім і завжди — люди, які дотримуються здорового способу життя, живуть довше і краще. Поєднайте дієту з нормальним режимом сну і відпочинку, регулярними фізичними навантаженнями — довгий час не будете знати багатьох проблем. Також бажано приймати біологічні добавки.

Бетаргін багатий амінокислотами, деякі з яких є незамінними і самостійно організмом не синтезуються.

Якщо ви багато тренуєтеся, зверніть увагу на L-Бетаргін — добавка, розроблена спеціально для спортсменів.

Інші цікаві статті

Планування вагітності: що повинна робити кожна майбутня мама

Ідеальна вагітність бажана, а максимально безпроблемна — планована. Якщо готуватися до зачаття заздалегідь, вийде виключити ряд ризиків для здоров’я малюка і майбутньої матері. Планування — це… Читати докладніше

Як підвищити потенцію?

Під лібідо мається на увазі прагнення задовольнити статевий інстинкт. У чоловіків і жінок рівень сексуального потягу визначають гормони, тому «апетит» буде індивідуальним — кому-то мало… Читати докладніше
All articles loaded
No more articles to load