ГЕПАТОПРОТЕКЦІЯ

Патологія печінки займає лідируюче місце серед захворювань травної системи. Це пов’язано зі зростаючим вживанням алкоголю, зростанням вірусних інфекцій серед молодого і працездатного населення, погіршенням екологічних умов проживання, дією хронічних стресових факторів, а також самостійним і неконтрольованим вживанням різного роду лікарських засобів. Всі перераховані фактори вкрай несприятливо впливають на функцію і стан печінки, тому в цих випадках рекомендовано прийом гепатопротекторів. Гепатопротектори (від грец. Hepatos, печінка і лат. Protection, захист, заступництво) – це зассоби, які покращують роботу клітин печінки і нормалізують порушені функції.
БЕТАРГІН сприяє:

Стимуляції відновлення пошкоджених клітин печінки і їх функціональної активності

Підвищенню стійкості клітин печінки і запобігання руйнуванню їх мембран при дії факторів (токсини, алкоголь, лікарські засоби, віруси та ін.)

Посиленню детоксикаційної функції печінки (знешкодження та виведення токсичних речовин) шляхом підвищення активності ферментних систем

Виведенню нейтрального жиру з гепатоцитів, зменшення жирового гепатозу і запального процесу

Запобігання розростання сполучної тканини в печінці і прогресування фибротических процесу (фіброзу)

Гальмування окислювальних процесів і шкідлива дія вільних радикалів на клітини печінки

Рекомендований режим прийому

ico-a1

Вміст 1 стіку або 1 ампули Бетаргіна розвести в ½ склянки (100 мл) питної води кімнатної температури і приймати після їди 2-3 рази на добу.

Питання і відповіді

Добридень!

На скільки ефективний Бетаргін при жировому гепатиті? чи можна його комбінувати з іншими гепатопротекторами? Анатолій, 11.09.17

Добридень!

Бетаргін містить у своєму складі унікальний компонент Бетаїн, якого немає в інших гепатопротекторах. Бетаїн здатний швидко прибирати жир з гепатоцитів і переробляти його у будівельний компонент для оболонок клітин печінки для їх відновлення, інший жир виводиться з гепатоцита. Бетаргін володіє цілим рядом ефектів при жировій хворобі печінки, але відрізняючий його механізм забезпечує йому саме Бетаїн. Тому і результат при застосуванні Бетаргіна високо оцінили вже пацієнти і доктори.

Добрий день!

Підкажіть, будь ласка, бетаргін можна приймати при запаленні кишечника (ентероколіт) з діареєю? Наталія, 31.05.17

Добридень!

Бетаргін можна приймати з метою гепатопротекції, зменшення інтоксикації і усунення астенії. Будьте здорові!

Корисні статті
All articles loaded
No more articles to load